Sezon Pilotów

Masz oryginalny pomysł na podcast? Wyślij zgłoszenie do programu Sezon Pilotów – autor najlepszej koncepcji będzie mógł zrealizować w ciągu roku 10 odcinków podcastu bez opłat. Nagraniem, montażem i promocją, w tym zaprojektowaniem grafiki, zajmiemy się my. Wystarczy przekonać widzów i słuchaczy Śląskiej Opinii, że to właśnie Wasz cykl będzie najlepszy.

Seria próbnych nagrań zostanie udostępniona na oficjalnym YouTube portalu. 26 grudnia rozpocznie się „głosowanie” – zrealizujemy pełną serię tego podcastu, który będzie miał najwięcej odsłuchań do końca 1 stycznia.

Forma programu jest dowolna, na jego realizację macie godzinę – w tym czasie musicie wdrapać się na drugie piętro do studia, przygotować do nagrania i, jeśli chcecie, zrobić sobie herbaty. Po godzinie do studia wchodzi kolejna osoba. Chcesz przeprowadzić cykl wywiadów? Przyjdź do nas z gościem.

Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada.

Harmonogram

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 listopada jedynie w formie wypełnienia poniższego formularza.

W poniedziałek 28 listopada na stronie stianmedia.pl ogłosimy listę projektów pilotażowych odcinków, które wybraliśmy do realizacji.

5 grudnia zaprosimy wybrane osoby na godzinne sesje nagraniowe (sam dźwięk) w naszym studio w Katowicach na ulicy Stalmacha 17.

Od 26 grudnia do końca 1 stycznia 2023 roku pilotażowe odcinki podcastów będą dostępne na kanale YouTube Śląskiej Opinii do odsłuchania. Autor lub autorka pilotażowej audycji, która będzie miała na liczniku najwięcej otworzeń o tym okresie, dostanie możliwość zrealizowania z nami kolejnych 10 odcinków. Oczywiście za darmo.

Zgłoszenia