Wsparcie

Pomożemy w zbudowaniu i poprowadzeniu strony internetowej oraz ożywieniu mediów społecznościowych Twojej marki. Jak trzeba to przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników z komunikacji.

Zaczynaliśmy od budowania stron internetowych i prowadzenia mediów społecznościowych. Nadal to robimy, ciągle korzystając z najnowszych rozwiązań. Na naszym koncie mamy współpracę z małymi lokalnymi firmami, instytucjami kultury, urzędami, organizacjami pozarządowymi, firmami produkcyjnymi, gastronomią i przemysłem czasu wolnego.

Oferta

W jakim zakresie możemy wesprzeć Twoją markę?

Social Media

Przygotowujemy treści, ogarniamy targetowanie reklam, moderację komentarzy i odpowiadanie na wiadomości prywatne. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn – poprowadzimy profile w tych i innych mediach społecznościowych za Ciebie.

Strony internetowe

Prosta wizytówka, blog a może rozbudowy serwis internetowy? Odświeżymy i zbudujemy od nowa – zależnie od potrzeb i budżetu. Zadbamy o aktualizacje, poprawki i treści na już istniejących stronach.

Szkolenia

Chcesz podnieść kompetencje swoich pracowników w temacie mediów społecznościowych, prowadzenia biura prasowego lub komunikacji? Prowadzimy szkolenia dla instytucji, firm i organizacji pozarządowych.

Grafika

Przemyślane i zaprojektowane materiały reklamowe przyciągają wzrok i wzmacniają przekaz reklamowy.