Wsparcie

Pomożemy w zbudowaniu i poprowadzeniu strony internetowej oraz ożywieniu mediów społecznościowych Twojej marki. Jak trzeba to przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników z komunikacji.

Zaczynaliśmy od budowania stron internetowych i prowadzenia mediów społecznościowych. Nadal to robimy, ciągle korzystając z najnowszych rozwiązań. Na naszym koncie mamy współpracę z małymi lokalnymi firmami, instytucjami kultury, urzędami, organizacjami pozarządowymi, firmami produkcyjnymi, gastronomią i przemysłem czasu wolnego.

Oferta

W jakim zakresie możemy wesprzeć Twoją markę?

Media społecznościowe

W mediach społecznościowych działamy od lat. Zarówno w ramach naszych wewnętrznych projektów jak i dla zewnętrznych podmiotów. Przygotowujemy treści, ogarniamy targetowanie reklam, moderację komentarzy i odpowiadanie na wiadomości prywatne. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn – poprowadzimy profile w tych i innych mediach społecznościowych za Ciebie.

Strony internetowe

Prosta wizytówka, blog a może rozbudowy serwis internetowy? Odświeżymy i zbudujemy od nowa – zależnie od potrzeb i budżetu. Zadbamy o aktualizacje, poprawki i treści na już istniejących stronach.

Identyfikacja wizualna

Dobre logo to początek, bo każda firma i organizacja powinna mieć też przemyślaną identyfikacje wizualną. Zaczynając od znaku graficznego, przez dopasowane do charakteru firmy wizytówki, papier firmowy i spójne materiał reklamowe.

Szkolenia

Chcesz podnieść kompetencje swoich pracowników w temacie mediów społecznościowych, prowadzenia biura prasowego lub komunikacji? Prowadzimy szkolenia dla instytucji, firm i organizacji pozarządowych.

Poproś o wycenę lub konsultację projektu

Opisz krótko czego potrzebujesz, czy masz już pomysł czy może potrzebujesz naszego kreatywnego wsparcia? Zacznijmy od konsultacji – zdalnie lub w wybranej lokalizacji i godzinach.