Audio

Podcasty, audiobooki, jingle, narracje audio do filmów lub prezentacji – nad tymi rzeczami pracujemy w naszym studio.

Nagrania audio realizujemy w naszym studiu nagraniowym w centrum Katowic lub w wskazanym przez partnerów miejscu (po jego odpowiednim przystosowaniu). Zajmujemy się przygotowaniem nagrania, jego realizacją i postprodukcją. Pomagamy także w realizacji nagrań zdalnych.

Przykładowe podcasty

Podcast realizowany we współpracy z Kinem Helios w Żorach i Katowicach. Prowadzący rozmawiają o premierach filmowych i o tym na jaki seans warto się wybrać.


Dwie serie podcastów realizowanych we współpracy ze stowarzyszeniem BoMiasto, dotyczące klimatu i górnictwa. Gośćmi prowadzących byli między innymi: samorządowcy, politycy, specjaliści z organizacji pozarządowych, przewodniczący związków zawodowych czy mieszkańcy walczący o swoje najbliższe okolice.

Miniseria podcastów towarzyszących monografii „Miasta i ich mieszkańcy w obliczu wyzwań adaptacji do zmian klimatu” pod redakcją: Pauliny Legutko, Agnieszki Rzeńcy, Piotra Skubały i Agnieszki Sobol. W słuchowisku autorzy pokazali praktyczne rozwiązania, które na poziomie teoretycznym zostały opisane w monografii.