Treści

Masz świetny produkt lub usługę, ale nie wiesz jak o nim opowiedzieć potencjalnym klientom?

Służymy pomocą przy stworzeniu czegoś co nie będzie tylko reklamą a pełnoprawnym materiałem informacyjnym. Może nie musisz opowiadać o swoim produkcie za pomocą standardowego spotu, ale poprzez wywiad, infografikę lub materiał edukacyjny? Możliwości są nieograniczone.

Tworzymy treści dla naszych klientów, ktore emitujemy w naszej sieci medialnej, ale także u zewnętrzych podmiotów czy w mediach społecznościowych. Zależnie od potrzebnej grupy docelowej i założonych efektów.

Oferta

Jakie treści możemy przygotować?

Teksty

Dobrze napisany tekst to podstawa komunikacji reklamowej. Możemy przygotować artykuły, informacje prasowe, wywiady lub inne formy, które będziesz potrzebować.

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe, sesje portretowe czy fotorelacje z wydarzeń.

Audio

Rynek podcastów i treści dźwiękowych rozwija się dynamicznie. Podcasty, jingle, reklamy radiowe – nie mają przed nami tajemnic.

Wideo

Zrealizujemy produkcje wideo w Twoim budżecie.

Grafika

Przemyślane i zaprojektowane materiały reklamowe przyciągają wzrok i wzmacniają przekaz reklamowy.

Transmisje na żywo

Przenieś swoje wydarzenie do sieci. Zrealizujemy transmisję ale także wspomożemy cię przy zdalnych konferencjach, zapleczu technicznym i koordynacji.

Poproś o wycenę lub konsultację projektu

Opisz krótko czego potrzebujesz, czy masz już pomysł czy może potrzebujesz naszego kreatywnego wsparcia? Zacznijmy od konsultacji – zdalnie lub w wybranej lokalizacji i godzinach.