Reklama

Dobra reklama to współpraca, której efekty są dobre dla wszystkich stron: reklamodawcy, czytelnika, twórców treści i właścicieli nośników.

To nasza podstawowa zasada, którą stosujemy przy wszystkie projektach, realizowanych w naszej sieci medialnej oraz u zewnętrznych partnerów. Staramy się tworzyć takie kreacje, które pomimo charakteru komercyjnego i sprzedażowego, są wartościowe dla odbiorców.

Możesz opublikować u nas materiał sponsorowany np. w postaci tekstu, rozmowy audio, wideo wizytówki. Możemy je dla ciebie wyprodukować lub zająć się tylko dystrybucją. Udostępniamy także powierzchnie reklamowe na reklamy displayowe.

Oferta

Jakie formy reklamy proponujemy?

Materiały sponsorowane

Przygotujemy angażujące treści (artykuły sponsorowane, wideo lub podcasty), zajmiemy ich się oprawą oraz dystrybucją w naszych mediach.

Display

Będziesz obecny w naszych serwisach w formie banerów wyświetlających się przy naszych treściach. Pilnujemy, żeby nasze strony nie były przeładowane grafikami, więc twoja reklama będzie u nas bardzo dobrze widoczna.

Wydarzenia

Zorganizujemy konferencję, debatę lub wydarzenie innego rodzaju. Możemy zająć się tym od początku do końca: od przygotowania merytorycznego, przez rozsyłanie zaproszeń, a kończąc na transmisji wideo.

Polecamy reklamę w tych serwisach

Polecamy reklamę w tych podcastach

Poproś o wycenę lub konsultację projektu

Opisz krótko czego potrzebujesz, czy masz już pomysł czy może potrzebujesz naszego kreatywnego wsparcia? Zacznijmy od konsultacji – zdalnie lub w wybranej lokalizacji i godzinach.