Reklama

Dobra reklama to współpraca, której efekty są dobre dla wszystkich stron: reklamodawcy, czytelnika, twórców treści i właścicieli nośników.

To nasza podstawowa zasada, którą stosujemy przy wszystkie projektach, realizowanych w naszej sieci medialnej oraz u zewnętrznych partnerów.

Staramy się tworzyć takie kreacje, które pomimo charakteru komercyjnego i sprzedażowego, są wartościowe dla odbiorców.

Nasza sieć medialna

Naszą sieć medialną budujemy wokół projektu Śląska Opinia, który realizujemy w formie portalu, radia, podcastów, programów wideo oraz transmisji na żywo.

W ramach Śląskiej Opinii możemy zaproponować naszym partnerom bycie mecenasem konkretnych materiałów, cykli tematycznych lub podserwisów. Współpraca może się także opierać o produkcję materiałów dotyczących konkretnych usług i produktów partnerów.

Jest dla nas ważne, aby wszystkie materiały sponsorowane były wyraźnie oznaczone, podobnie jak te realizowane w innych formach współpracy.

Produkcje zewnętrze

Przygotowujemy także materiały do emisji i wykorzystywania u zewnętrznych partnerów. Możemy skupić się tylko na promocji lub poprowadzić cały proces, od wyceny, projektowania do realizacji. Niezależnie czy chodzi o produkcję reklamy outdoorowej, artykułów sponsorowanych czy innych form reklamy.

Polecamy reklamę w tych mediach

Śląska Opinia portal

Serwis regionalny

Śląska Opinia sieć podcastów / radio

Poproś o wycenę lub konsultację projektu

Opisz krótko czego potrzebujesz, czy masz już pomysł czy może potrzebujesz naszego kreatywnego wsparcia? Zacznijmy od konsultacji – zdalnie lub w wybranej lokalizacji i godzinach.